6696 Oljemålning
Wille Sjöholm, signerad. Olja på duk, 56x45
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2019 -
2509 Oljemålning
Wille Sjöholm, Strand, 59x73
Såld: 300 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
3495 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2012
6646 Oljemålning
Wille Sjöholm, 71 x 58, Blomsterstilleben
Såld: 950 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
6645 Oljemålning
Wille Sjöholm, Solrosor, 58 x 71
Såld: 500 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
5112 Oljemålning
Wille Sjöholm, Telefonkiosk, 59 x 28
Såld: 450 kr
Såldes den 12 februari 2007
1072 Oljemålning
Wille Sjöholm, Landskap med stuga, 58 x 72
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2005 -
5099 Oljemålning
Wille Sjöholm, stilleben, 33x40
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2003 -
5100 Oljemålning
Wille Sjöholm, barn på promenad, 45x53
Såld: 300 kr
Såldes den 1 december 2003