4444 Golvur
Wells, 1800-tal, England, höjd: 230 ca
Såld: 3.200 kr
Såldes den 5 september 2016 -
8029 Akvarell
M Wells, Modeller i landskap, 37x55
Såld: 150 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
1017 Elpiano
Såld: 7.100 kr
Såldes den 30 januari 2012
8212 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 29 mars 2010 -
8754 Skulptur
signerad R. F. Wells, pojke, höjd: 30
Såld: 700 kr
Såldes den 24 september 2007 -
7007 Böcker
2 band, H.G.Wells världshistoria
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2002
5172 Oljemålning
Landskap, sign Wells, 49x60
Såld: 200 kr
Såldes den 26 augusti 2002