Föremål som liknar W H
8133 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 februari 2024
3046 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 april 2023
9028 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 december 2021
6230 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 21 juni 2021
7171 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 10 maj 2021
5030 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 april 2021
6039 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
7029 Etsningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 januari 2020
4430 Oljemålning
MW Huggin, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 60x76
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018