Föremål som liknar W
4287 Bord
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4123 Skulptur
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4090 Grafiskt blad
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4061 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4152 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4024 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3390 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3419 Soffa
JIÖ. Howardmodell. Längd: 200 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024