4003 Färglitografi
Vy från Blasieholmen, 38x57
Såld: 7.100 kr
Såldes den 28 april 2008 -
4001 Oljetryck
1800-tal, Vy från Blasieholmen, 38x57
Såld: 1.300 kr
Såldes den 28 april 2008
Föremål som liknar Vy från Blasieholmen
- Träfflista
- alla
- Visa alla