Föremål som liknar Verktyg
1043 Upplevelse
Såld: 3.400 kr
Såldes den 13 november 2023
9581 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
2086 Parti allmoge
Verktyg, 1700-/1800-tal
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2019
9348 Herrarmbandsur
3 st. Samt diverse urmakarverktyg mm
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2019
3329 Parti
diverse saxar & verktyg
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2018
7718 Diverse ur
och urdelar samt urverktyg i ask
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 februari 2016
8199 Allmoge
Parti, diverse verktyg
Såld: 900 kr
Såldes den 1 juli 2013
9215 Relief
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juni 2012
3720 Etsning
Holger Karlsson, Verktygsbod, 34/50, 65x50
Såld: 200 kr
Såldes den 4 april 2011