Föremål som liknar Vasa
2004 Bestickuppsätt..
Såld: 16.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9005 Bestick
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
6243 Bestick
nysilver, Vasa, 58 delar. Längd: 18-24,5
Såld: 900 kr
Såldes den 6 maj 2024
4263 Kaffeskedar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 april 2024
3318 Matskedar
Såld: 5.000 kr
Såldes den 15 april 2024
6119 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
8040 Mockaskedar
Såld: 800 kr
Såldes den 23 oktober 2023
6017 Affisch
Såld: 400 kr
Såldes den 9 oktober 2023
5042 Färglitografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 2 oktober 2023