Föremål som liknar V
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9152 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9194 Spiselhundar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9367 Skålar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9036 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
2024 Matskedar
Såld: 6.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9158 Kaffe-/ teservis
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024