Föremål som liknar Vändbar
3104 Soffbord med l..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9212 Matta
1950-tal, Nöthår, vändbar, ej signerad, 150x230 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 februari 2024
6076 Minkpäls
Såld: 4.800 kr
Såldes den 29 januari 2024
4420 Serveringsvagn
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022
7051 Sideboard
Såld: 7.000 kr
Såldes den 28 mars 2022
3069 Soffbord
Såld: 2.600 kr
Såldes den 16 december 2019
6120 Bordsur
Jordglob, vändbar. Höjd: 15 cm, Tyskland, går ej.
Såld: 500 kr
Såldes den 21 oktober 2019
1224 Fåtölj
1950-tal, vändbara kuddar
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2019
7432 Soffa
Allmoge, vändbar rygg. Längd: 202 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 17 december 2018