5030 Ljusstakar
2 st, 3-armade. Tyska stämplar, 1930-tal. Höjd: 26 cm
Såld: 3.800 kr
Såldes den 10 december 2018 -
6520 Matbestick
Såld: 1.900 kr
Såldes den 18 december 2017 -
4008 Bägare
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 april 2014
1311 Brödfat
Såld: 1.700 kr
Såldes den 14 januari 2013 -
6109 Kaffeservis
Såld: 3.000 kr
Såldes den 18 april 2011 -
6705 Bordsvaser
Såld: 2.800 kr
Såldes den 27 oktober 2008
4330 Karaff med propp
silverbeslagen, tyska stämplar, skärslipad, höjd: 27
Såld: 450 kr
Såldes den 13 oktober 2008