Föremål som liknar Trollslända
7145 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 13 maj 2024
7217 Vaser
3 st, Jugend, Trollslända, Rörstrand. Höjd: 8 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2024
1041 Bordslampa
Såld: 2.600 kr
Såldes den 31 oktober 2022
2087 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 21 juni 2021
5237 Sockerskål
Såld: 300 kr
Såldes den 21 oktober 2019
4473 Servisdelar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 maj 2019
5444 Terrinlock
Såld: 100 kr
Såldes den 22 januari 2018
5544 Kaffeservis
Rörstrand, Trollslända, 12 delar, + 5 extra fat
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 februari 2017
7126 Mockaservis
Såld: 700 kr
Såldes den 21 mars 2016