5353 Grafiskt blad
Tom Loux, EA-upplaga, bladets mått: 45x36
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018 -
6512 Grafiskt blad
Tom Loux, EA-upplaga, bladets mått: 50x35
Såld: 100 kr
Såldes den 18 december 2017 -
6220 Grafiskt blad
PT, Tom Loux, bladets mått: 26x36
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2017
9346 Grafiskt blad
Tom Loux, 3/175, bladets mått: 30x36, löst blad
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2016 -
9345 Grafiska blad
2 st, Tom Loux, 250-upplaga, bladets mått: 45x36
Såld: 300 kr
Såldes den 5 december 2016 -
1287 Färglitografi
Tom Loux, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 25x35
Såld: 250 kr
Såldes den 15 juni 2015
4616 Litografi
Tom Loux, signerad, motivets mått: 38x32
Såld: 350 kr
Såldes den 3 december 2012 -
1198 Färglitografi
Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36
Såld: 450 kr
Såldes den 11 juni 2012 -
1195 Färglitografi
Tom Loux, 15/175, 29x36
Såld: 500 kr
Såldes den 11 juni 2012