5256 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
3224 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
2508 Färglitografi
Tjernberg, Kust, signerad och numrerad 130/130,46x59
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017
8513 Oljemålning
B Stjernberg, 1932, stilleben, 42x67 oramad
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
6323 Oljemålning
B Stjernberg 1932, Stilleben, 42x67
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juli 2008