Föremål som liknar Tjäderspel
9081 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 augusti 2020
3079 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 18 maj 2015
6042 Oljemålning
signerad, 1954, Tjäderspel, 46x55
Såld: 200 kr
Såldes den 21 maj 2012
2506 Oljemålning
Nils Björkqvist, 'Tjäderspel', på duk, 60x85
Såld: 700 kr
Såldes den 23 april 2012
4224 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 16 augusti 2010
1596 Oljemålning
Elis Barkstedt, 1941, Tjäderspel, 60x99
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2007
4519 Oljemålning
G Johansson, Tjäderspel, 48 x 66
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2007
2239 Oljemålning
signerad, tjäderspel, färgbortfall, 40x54
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2007
2352 Oljemålningar
2 st, Chudy, Barn & tjäderspel, 50 x 60
Såld: 450 kr
Såldes den 19 februari 2007