5064 Oljemålning
Thore Andersson, vintermotiv, signerad, 1945, 60x55
Såld: 1.600 kr
Såldes den 17 september 2012 -
6259 Oljemålning
Thore Andersson, Slavarbete, ramens innermått: 98x108
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 januari 2012 -
7059 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2007
Föremål som liknar Thore Andersson
- Träfflista
- alla
- Visa alla