Föremål som liknar Tati
9259 Lampbord
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
2009 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
3134 Väggur
"Stationsklocka", nutida. Höjd: 32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 april 2024
3084 Rockhängare
modell äldre, Bambuimitation. Längd: 85 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 15 april 2024
3277 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
7215 Klädhängare
Såld: 4.200 kr
Såldes den 5 februari 2024
6098 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 29 januari 2024
9196 Bordsur
Såld: 350 kr
Såldes den 8 januari 2024
1052 Upplevelse
Såld: 450 kr
Såldes den 13 november 2023