Föremål som liknar Tango
1153 Munspel
Såld: 250 kr
Såldes den 2 november 2020
9390 Skulptur
Rosenthal Dorothea Charol, Tango. Höjd: 37 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 april 2020
6486 Matservis
Såld: 350 kr
Såldes den 9 september 2019
8118 Armbandsur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2019
1289 Stolar
4 st, Olly Tango, design: Philippe Starck (f. 1949)
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2016
8312 Stolar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 juli 2016
2163 Akvarell
Allan Österlind (1855-1938), Tango, 46x56
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2014
8118 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2013
8110 Blandteknik
Collage, Irene Dominguez, Tango en el cielo, 100x82
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2013