Föremål som liknar Sydländskt bymotiv
3009 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 november 2023
7405 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juli 2023
4263 Gouache
Ellis Wallin (1888-1972), Sydländskt bymotiv, 46x60
Såld: 600 kr
Såldes den 6 november 2017
4259 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2017
4060 Oljemålning
1800-tal, Sydländskt bymotiv, 19x25
Såld: 900 kr
Såldes den 14 mars 2016
7236 Oljemålning
Th Leinh. Sydländskt bymotiv, 60 x 70
Såld: 150 kr
Såldes den 22 augusti 2011
7284 Oljemålning
Signerad, Sydländskt bymotiv, 60x80
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2011
2154 Oljemålning
Bertil Wahlberg (f. 1923), Sydländskt bymotiv, 34x68
Såld: 250 kr
Såldes den 15 november 2010
2194 Akvarell
Signerad, Sydländskt bymotiv, 45x32
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2009