Föremål som liknar Sverige
3211 Väggplatta
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3186 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9147 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3203 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9365 Miniatyrer
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9032 Torrnålsgravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3293 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3112 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3209 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024