6075 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
2595 Oljemålning
Sven Otto Lindström, 1916, Badande, 19x22
Såld: 300 kr
Såldes den 26 september 2016 -
1201 Oljemålning
Sven Otto Lindström, Båt, signerad, 91x82
Såld: 250 kr
Såldes den 12 oktober 2015
5241 Oljemålning
Sven Otto Lindström, hus i kvällssol, signerad, 50x60
Såld: 300 kr
Såldes den 21 september 2015 -
7260 Akvarell
Sven Otto Lindström, 50x35
Såld: 300 kr
Såldes den 24 september 2012 -
8330 Oljemålning
Sven Otto Lindström -16, fiskebåtar, 55x70
Såld: 750 kr
Såldes den 26 oktober 2009
8012 Blandteknik
Sven Otto Lindström, Landskap, 48 x 70
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2002 -
Såld: 3.200 kr
Såldes den 18 december 2000