Föremål som liknar Stockholmsvy
2020 Karta
Såld: 3.800 kr
Såldes den 19 februari 2024
2023 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 19 februari 2024
Såld: 150 kr
Såldes den 25 september 2023
9083 Litografier
Såld: 600 kr
Såldes den 8 augusti 2022
Såld: 6.000 kr
Såldes den 31 maj 2021
7413 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 maj 2021
8174 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 februari 2021
2007 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 25 januari 2021
8137 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 15 juni 2020