Föremål som liknar Stockholm
3184 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
2019 Tekök
Såld: 9.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
2013 Sockerskål med..
Såld: 4.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
2001 Tekök
Såld: 11.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9042 Punschkoppar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 27 maj 2024
1037 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6044 Fat
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 maj 2024
5109 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024