Föremål som liknar Stadshuset
8263 Vas
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
2032 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 mars 2024
8287 Blyertsteckning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
9018 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 november 2023
2060 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2023
2022 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 september 2023
8229 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juli 2023
5358 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 maj 2023
5002 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 13 mars 2023