Föremål som liknar Spanien
7387 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
7326 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 maj 2024
2084 Serigrafi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5073 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
7140 Figuriner
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024