Föremål som liknar Sko
-
3349 Soffbord
Säffle Möbelfabrik, Svante Skogh, teak. Bredd: 156..//
Såld: 1.600 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Såld: 1.800 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3378 Oljemålning
Harry Waldow (1887-1969), Kvinnofigur i skogslands..//
Såld: 1.000 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3292 Oljemålning
Ivan Bergdahl (f. 1929), Sverige. "Vaivantjåkko, i..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
9329 Kopparstick
Skogkloster. Bildmått: 25x50 cm, yttermått inklusi..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
7172 Flaskschatull
1800-tal, med 3 st flaskor, mahogny. Längd: 22 cm,..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
8270 Färglitografi
Inge Schiöler (1908-1971), Sverige. Signerad, numr..//
Såld: 1.200 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
7432 Oljemålning
Gösta Bohm (1890-1981), Sverige. Signerad, skog. O..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024