Föremål som liknar Signerade
2144 Ljusstakar
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2040 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5302 Pokalglas
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2042 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5011 Skulpturer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
4162 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4067 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4161 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4165 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024