Föremål som liknar Signerad N
7347 Skulptur
Såld: 250 kr
Såldes den 20 maj 2024
8217 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 20 maj 2024
8233 Vrilskål
Björk. Signerad NI 1749. Längd: 39 cm, höjd: 14 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 december 2023
9073 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7334 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2023
6294 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
4436 Väggplatta
Arabia, Naile Wafin (f. 1920), Signerad NW, 40x22 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 april 2023
5230 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
3125 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023