Föremål som liknar Signerad
9083 Pastell
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
8136 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
2027 Skålfat
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
8313 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 27 maj 2024
7420 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9090 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9064 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
9268 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
8209 Teckningar
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024