Föremål som liknar Signerad
9032 Torrnålsgravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3293 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3377 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3209 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3225 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3156 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3044 Fat
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3443 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2024
3202 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024