7341 Stolar
6 st, 1890-tal, Shaggtyg
Såld: 2.800 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
7339 Emmafåtöljer
Ett par, Shaggtyg
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
7337 Soffa
1800-tal, Shaggtyg, längd: 160 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 3 februari 2014
1010 Duk
Jugend, Shaggtyg, 205 x 130
Såld: 750 kr
Såldes den 8 oktober 2012 -
1191 Panelsoffa
Jugend Ek Shaggtyg, längd: 170 (slitage)
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2008 -
6162 Karmstol
jugend, shaggtyg, intarsia
Såld: 550 kr
Såldes den 23 maj 2005