2217 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 4 maj 2020 -
8569 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
2614 Blandteknik
Seppo Mattinen (f. 1930), köksinteriör, 23x13
Såld: 850 kr
Såldes den 21 december 2009
2612 Etsning
Seppo Mattinen (f. 1930), man påparksoffa, 15x11
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2009