6010 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 5 februari 2024 -
1200 Blandteknik
signerad. Sacre Coeur, 29x23
Såld: 150 kr
Såldes den 23 februari 2009 -
6228 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 februari 2009
2357 Oljemålning
Sign Gegerfelt Sacre Coeur, 27x22
Såld: 650 kr
Såldes den 5 juni 2006 -
5004 Gouache
Maurice Blanchard, Sacre Coeur, 24 x 33
Såld: 650 kr
Såldes den 14 mars 2005 -
7358 Grafiskt blad
Sacre Coeur, 68x55
Såld: 100 kr
Såldes den 13 oktober 2003