8296 Tamburmajor
Såld: 500 kr
Såldes den 23 oktober 2023 -
8318 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2023 -
7197 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
4231 Tamburmajor
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023 -
6220 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
2435 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2015
6516 Oljemålning
Hans Fagerström. "Fagerströms grind", -53, 16 x 22
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2013 -
7091 Dosa
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 december 2012 -
4469 Konstmapp
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012