Föremål som liknar Rovfåglar
8060 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023
3246 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2020
2278 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 18 maj 2020
6532 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 5 november 2018
4217 Grafiska blad
Såld: 500 kr
Såldes den 17 september 2018
6099 Gravyrer
Såld: 600 kr
Såldes den 12 mars 2018
6360 Färglitografier
4 st, efter von Wright, rovfåglar, 30x20
Såld: 800 kr
Såldes den 20 november 2017
5615 Etsning
Göran Brunius (1911-2005), Rovfåglar, motivet: 64x48
Såld: 200 kr
Såldes den 8 maj 2017
2092 Färglitografi
Håkan Delin, 368/380, Rovfåglar, motivet: 35x27
Såld: 150 kr
Såldes den 23 maj 2016