9074 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
4306 Oljemålning
J L Riddersporre, Kvarnhus, 50 x 60
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 oktober 2014 -
6186 Oljemålning
Signerad H Riddersporre, 1905, Fjordlandskap, 33x50
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2013
8079 Oljemålningar
2 st, Riddersporre, Fjällandskap, 1904, 29 x 48
Såld: 700 kr
Såldes den 3 september 2012 -
4234 Blandteknik
2 st, JL Riddersporre, -1914, Sjölandskap, 17x30
Såld: 200 kr
Såldes den 11 april 2011 -
2600 Blandteknik
Carl Riddersporre, 1911, 44x63
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2010
5361 Oljemålningar
2 st. Riddersporre, 1918, 35x38
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
5481 Akvarell
Sign Riddersporre, 1917, Vinterväg, 40x28
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2009 -
2075 Oljemålning
Telemarken Norge, JCM Riddersporre 1905, 40x62,
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 mars 2006