Föremål som liknar Religiösa
9297 Bokverk
18 st, Religiösa, 1700-/1800-tal
Såld: 350 kr
Såldes den 14 november 2022
5077 Kopparstick
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 oktober 2022
6293 Skulpturer
3 st, Religiösa, konstmassa. Höjd: 41-60 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 1 juni 2020
8095 Träskulpturer
3 st, religiösa. Höjd: 40-80 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 5 augusti 2019
4175 Skulpturer
4 st, Parian, religiösa figurer. Höjd: 11-12 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2018
4173 Relieftavlor
2 st, Metall, religiösa motiv, 25x40 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2018
9242 Oljemålningar
2 st, Religiösa motiv, olja på pannå, motivet: 68x42
Såld: 700 kr
Såldes den 5 februari 2018
4515 Gravyrer
Såld: 450 kr
Såldes den 2 oktober 2017
1279 Grafiska blad
3 st, Halmstadsgruppen, Religiösa motiv, i mapp
Såld: 300 kr
Såldes den 14 augusti 2017