Föremål som liknar Religös
8128 Väggskulptur
Religös, höjd: 50 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 5 september 2016
8339 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 september 2014
7333 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juni 2014
2367 Oljemålning
Linda Lysell, signerad. , Religöst motiv, 69x85
Såld: 700 kr
Såldes den 7 april 2014
1342 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 9 december 2013
4365 Väggrelief
gips, religöstmotiv, 55x68
Såld: 350 kr
Såldes den 11 november 2013
1055 Ram
Med religöst motiv, ramens yttermått: 95x75
Såld: 500 kr
Såldes den 16 september 2013
2041 Målningar
Såld: 5.400 kr
Såldes den 28 januari 2013
3267 Oljemålning
religöst motiv, 1800-tal, 33x28
Såld: 350 kr
Såldes den 16 juli 2012