Föremål som liknar Ragnar Lindén
7469 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 28 mars 2022
6545 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2019
8122 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 juli 2016
2126 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2014
2162 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 januari 2014
9646 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 2 december 2013
8429 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2013
2232 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 november 2012
4134 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 16 augusti 2010