Föremål som liknar R Karlsson
7042 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 6 september 2021
8026 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 mars 2021
8028 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 mars 2021
8027 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021
9030 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 februari 2021
4424 Oljemålning
R Karlsson, Slottsmotiv. Olja på duk, 50x82
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018
9386 Oljemålning
Walter Karlsson, Glasbruksgatan Södermalm, 65x54
Såld: 150 kr
Såldes den 12 februari 2018
2619 Oljemålning
Bror Karlsson, Svartensgatan, Södermalm, 45x38 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2016
5104 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 mars 2012