Föremål som liknar R Falk
4371 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4370 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7082 Pasteller
Såld: 300 kr
Såldes den 6 september 2021
6079 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 mars 2021
2308 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2020
8044 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, 23x54cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 31 augusti 2020
8163 Oljemålning
Per Falk, Landskap, Signerad. Olja på duk, 48x61
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
1524 Oljemålning
Per Falk, landskap, 72x90
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2018
7269 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 mars 2018