7154 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
7165 Träsnitt
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
1221 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 oktober 2017
1205 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
1281 Akvarell
Terence Warren, quadratyk, ramens innermått: 85 x 53
Såld: 700 kr
Såldes den 10 november 2014