8457 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 4 april 2022 -
4143 Tusch
Såld: 150 kr
Såldes den 27 september 2021 -
2064 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 22 mars 2021
6448 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
1158 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2020 -
9034 Tusch
Poul Ströyer (1923-1996), 21x25
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016
1019 Litografi
Poul Ströyer (1923-1996), 17/130, motivet: 29x39
Såld: 150 kr
Såldes den 16 november 2015 -
5088 Färglitografi
Poul Ströyer, 112/130, signerad, motivets mått: 22x30
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012 -
1345 Blandteknik
Poul Ströyer, figurscen, motivets mått: 42x30
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2012