Föremål som liknar Post
8463 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 11 september 2023
7474 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023
3200 Ljusstake
Skultuna, mässing, posthorn. Höjd: 24 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 oktober 2022
9388 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 26 september 2022
9146 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 26 september 2022
4077 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 25 april 2022
2181 Serigrafi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 25 april 2022
8393 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 februari 2022
6106 Frimärken
postfriska märken (nominellt värde 2100 kr)
Såld: 900 kr
Såldes den 29 november 2021