5204 Blyertsteckning
Såld: 700 kr
Såldes den 25 april 2011 -
7077 Figuriner
2 st, 'poserande damer', höjd: 22-24
Såld: 800 kr
Såldes den 26 februari 2007 -
7191 Blyerts
Osignerad, "Poserande dam" 10x7
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 februari 2006
4475 Väggrelief
Lars 'Huck' Hultgren, 'Poserande dam' 27x37
Såld: 750 kr
Såldes den 23 januari 2006 -
5009 Färglitografi
A.Kosowsky, 31/295, "Poserande damer"
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2004