6290 Pastell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
6445 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2014 -
2243 Litografi
Porträtt av Jenny Lind, 33x25
Såld: 250 kr
Såldes den 22 februari 2010
8257 Gravyr
Porträtt av Jenny Lind, 44x32
Såld: 650 kr
Såldes den 15 december 2008 -
4021 Ram
Porträtt av Jenny Lind, 42x30
Såld: 600 kr
Såldes den 2 juli 2007 -
4064 ETSNING
Karl Örbo 1920, porträtt av Jenny Lind, 30x23
Såld: 450 kr
Såldes den 20 november 2000