Föremål som liknar Porträtt av Jenny Lind

  • Träfflista
  • 6290 Pastell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 18 mars 2024
  • 6445 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 6 oktober 2014
  • 2243 Litografi
    Porträtt av Jenny Lind, 33x25
    Såld: 250 kr

    Såldes den 22 februari 2010
  • 8257 Gravyr
    Porträtt av Jenny Lind, 44x32
    Såld: 650 kr

    Såldes den 15 december 2008
  • 4021 Ram
    Porträtt av Jenny Lind, 42x30
    Såld: 600 kr

    Såldes den 2 juli 2007
  • 4064 ETSNING
    Karl Örbo 1920, porträtt av Jenny Lind, 30x23
    Såld: 450 kr

    Såldes den 20 november 2000