Föremål som liknar Polsk Konstnär
8091 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2022
1370 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2013
7447 Oljemålningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 september 2012
4440 Oljemålning
Signerad, polsk konstnär, slädfärd, 50x70
Såld: 2.000 kr
Såldes den 16 juli 2012
4441 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 16 juli 2012
2494 Oljemålning
Såld: 2.500 kr
Såldes den 5 december 2011
8580 Oljemålning
Signerad, polsk konstnär, slädfärd, 50x60
Såld: 650 kr
Såldes den 25 oktober 2010
8035 Akvarell
sign Capri, Polsk Konstnär, 38x26
Såld: 6.600 kr
Såldes den 26 oktober 2009
2605 Oljemålning
Zak, Polsk konstnär, folkvimmel, 47x51
Såld: 2.700 kr
Såldes den 21 september 2009