Föremål som liknar Pira
5375 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
3451 Saltkar med sked
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024
9216 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 26 februari 2024
7281 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2024
9037 Saltkar
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2024
1041 Oljemålning
Såld: 12.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
5065 Litografi/coll..
Såld: 600 kr
Såldes den 21 augusti 2023
3144 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 juni 2023
8057 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 maj 2023