2104 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
8145 Träsnitt
Peter Zennström, signerad. 1980, motivet: 26x23
Såld: 350 kr
Såldes den 30 juni 2014
Föremål som liknar Peter Zennström
- Träfflista
- alla
- Visa alla