Föremål som liknar Per Olof
4547 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2019
3177 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 11 februari 2019
1480 Blandteknik
Per Olof Netterblad, Modeller, signerad, 49x42
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2016
1140 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 25 februari 2013
4048 Oljemålning
Per Olof Olsson, "Glädjesprättarna, -1990, 24x33
Såld: 450 kr
Såldes den 16 juli 2012
3287 Litografi
Per Olof, Mina drömmars Provence, 99/300, 41x57
Såld: 250 kr
Såldes den 1 augusti 2011
7072 Oljemålning
PON, Per Olof Nilsson, 1975, "Björken", 24x33
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juni 2011
3475 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2011
3473 Färglitografi
Per Olof Olsson, "Kustromantik", 160/350, 59x40
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2011