6384 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
5008 Tavla
Såld: 1.700 kr
Såldes den 30 november 2015 -
5796 Originalbild
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 november 2011
2464 Akvarell
signerad, Per Ã…hlin, Illustration, 32x22
Såld: 500 kr
Såldes den 24 november 2008